נופש בפראג

נופש בפראג: הכיכר המרכזית

נופש בפראג- בית העירייה העתיק, מגדל השעון הידוע של פראג ובתי הקפה האהובים ביותר שוכנים שם – הכירו את הכיכר המרכזית בעיר העתיקה של פראג

נופש בפראג

חופשה בפראג היא קסם אמיתי. רחובותיה הם יפיפיים ואפשר במשך טיול שלם פשוט להתענג על העיר תוך צפייה בבתים שברחובותיה. אך אין ביקור מושלם בפראג מבלי להגיע לכיכר המרכזית של העיר העתיקה. מי שמזמין דילים לפראג עשוי למצוא דיל שימקם אותו באחד מבתי המלון העתיקים והמרשימים שבסמוך לעיר העתיקה – חוויה של ממש. מסביב לכיכר שוכנים גם מספר מבנים חשובים כמו בית העיריה, מגדל השעון הידוע של העיר, האנדרטה לזכר מנהיג המהפכה הצ'כית לשעבר חאן הוס ומבנים מתקופות שונות בהיסטוריה של פראג.

מגדל השעון של פראג הוא אחד ממגדלי השעון המרשימים ביותר באירופה. מי שיזכה לעלות לקומתו העליונה יזכה אף לתצפית מדהימה על כל העיר. בחזית השעון מופיע לוח שנה ובמרכזו של השעון ישנה דלת עץ קטנה ממנה יוצאות בכל שעה –  12 דמויות המדמות של שליחיו של ישו.

נופש בפראג הוא הזדמנות פז לחוות חופשה מלאה ואיכותית במיוחד בתקציב נמוך. כך, תוכלו להגיע ולחזות בפלא של בית העירייה הישן של פראג בלי תשלום מיותר. מדובר במבנה שנבנה בסגנון ניאו – גותי. דלת הכניסה לבניין נבנתה בסוף המאה ה- 15 וממנה נכנסים אל תוך אולם ייחודי אשר קירותיו מעוטרים בעיטורים מהממים. בניין העירייה פתוח לסירוגין ולכן מומלץ לברר את שעות הפתיחה העדכניות לפני ההגעה.

מסביב לכיכר ישנם דוכנים שונים של סוחרים ומופעי רחוב שמעבירים את הזמן והופכים את החופשה בפראג למהנה אפילו יותר. כמו כן, בתי קפה רבים פזורים סביב הכיכר וניתן ליהנות מקפה טוב או מאוכל צ'כי שמוגש בכיכר במהלך חופשה המבוססת על דילים לפראג. בנוסף, אם אתם נוהגים להסתובב עם טלפונים סלולריים או כסף מזומן בכיסכם, בכיכר מסתובבים כייסים מקצוענים שאינכם רוצים להתמודד איתם.  הכיכר המרכזית בעיר העתיקה של פראג היא מקום מצוין להתחיל בו את הטיול בעיר, או אפילו לנוח בו מספר פעמים במהלך החופשה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *