טיסות זולות: טיול ענק עם כסף קטן

לישון באוהל, לבשל לעצמכם ולנסוע בטרמפים. מטיילים רבים בוחרים לטייל ברחבי העולם בתקציב דל ומקדישים תשומת לב לפרטים אחרים בחופשה שלהם

לטייל בזול זו מזמן כבר לא מילה גסה. עם ירידת מחירי הטיסות בשנים האחרונות, לצד הגידול המשמעותי בתיירות העולמית והמצב הכלכלי ברחבי הגלובוס, חלק מהמדינות בהן נהגנו בעבר לשלם הון תועפות כתיירים, הפכו לזולות ונוחות לטיול בתקציב דל. טיול שכזה למעשה מתחיל עם רכישת של טיסות זולות שיוצאות מנתב"ג מדי יום, ועד ללינה בהוסטלים ובמלונות שבעבר לא דמיינו שנוכל לשלם עבורם מחירים כפי שניתן לשלם היום.

כדי לתכנן טיול בתקציב דל יש לבחון ראשית את עלות הטיסות הזולות. לרוב, טיסות שכאלה יצאו למדינות רבות ברחבי אירופה, אך לעתים ישנן "מציאות" וניתן למצוא הרבה טיסות זולות שמגיעות למדינות שאינן באירופה, וביחס למחיר שהתרגלנו לשלם בעבור טיסות מסוג זה, אלה הן טיסות זולות משמעותית.

עזבו את הרכבת. פתחו את האוהל

לאחר רכישת כרטיס הטיסה, יש לחשוב על אופי הטיול. מטיילים רבים, בכל הגילאים, בוחרים לשכור רכב ולישון בשטח הפתוח, או אפילו לטייל בעזרת טרמפים – דבר אשר נפוץ מאוד בעיקר במערב אירופה, אוסטרליה וניו-זילנד. התניידות שאינה נעזרת בתחבורה ציבורית חוסכת הרבה מאוד כסף שיושקע בחוויה עצמה, בקולינריה המקומית ובאתרים אליהם תגיעו. כמובן, במידה ואתם בוחרים לטייל בעזרת טרמפים – הקפידו לשמור על כללי הזהירות בכל הנוגע לנסיעה עם זרים.

אם אתם מסתפקים בצפייה בנופים, בארכיטקטורה ובתרבות שמציעה המדינה בה אתם מטיילים, תוכלו להמשיך ולטייל אורך זמן אם תמנעו מכניסה למסעדות יקרות. על ידי רכישה של חומרי גלם ברחבי סופרמרקטים מקומיים ובישול על גבי גזיות שהבאתם מבעוד מועד תוכלו לחסוך הרבה כסף.

לינה היא לרוב מצרך יקר במיוחד עבור מטיילים. כמעט בכל עיר תיירותית שתגיעו אליה תמצאו הוסטלים זולים בעלי חדרים פרטיים או משותפים עם תיירים אחרים במחירים זולים משמעותית מאשר במלונות. כמו כן, במדינות בהן השינה מחוץ לאתרי קמפינג מותרת, תוכלו לחסוך גם את הכסף עבור הלינה בהוסטל על ידי שינה באוהל.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *