טיסות ללונדון
, , ,

טיסות ללונדון – מדריך לנמלי התעופה בעיר

טיסות ללונדון-

טיסות ללונדון, לבירת אנגליה יש לא פחות מחמישה שדות תעופה בינלאומיים שונים: היתרו, גטוויק, סטנסטד, לוטון ולונדון סיטי. האחרון משמש לטיסות עסקיות ולא לתיירים, והשאר נבחרים בהתאם ליעד ההמראה וסוג הטיסה. הנה סקירה על דרכי ההגעה לעיר מכל אחד מהם:

טיסות ללונדון

טיסות ללונדון הנוחתות בהיתרו : זהו נמל התעופה העמוס והגדול ביותר בעיר. נסיעה במונית למרכז לונדון אורכת כ-40 דקות עד שעה וחצי בהתאם למצב העומס בכביש. בכל אחדי מהטרמינלים ישנה תחנת מוניות והמחיר נקבע על פי מונה. נסיעה באוטובוס למרכז העיר אורכת כ-30 דק' עד שעה בחברת "נשיונל אקספרס". חשוב לציין שהקווים אינם פועלים בשעות הלילה. דרך נוספת היא לנסוע ברכבת, וישנם כמה קווים בהתאם לאזור אליו תרצו להגיע בעיר, או באמצעות קו המטרו פיקדילי ליין.

טיסות ללונדון הנוחתות בגטוויק:

זהו שדה התעופה השני בגודלו בעיר וטיסות רבות מישראל נוחתות כאן. נסיעה למרכז העיר אורכת כשעה בממוצע. נסיעה ברכבת "גטוויק אקספרס" תביא אתכם תוך חצי שעה לתחנת "ויקטוריה" או 35 דק' בקו "סאות'רן טריינס" הפועל גם בשעות הלילה. נסיעה באוטובוס אורכת כשעה ורבע עם חברת "איזיבס" הנחשבת זולה במיוחד, ובשעות הלילה עם "נשיונל אקספרס" תגיעו תוך כשעה.

טיסות ללונדון הנוחתות בסטנסטד:

טיסות צ'רטר וטיסות זולות אחרות נוהגות לנחות כאן. נסיעה במונית למרכז לונדון אורכת שעה ובקו הרכבת "סטנסטד אקספרס" תגיעו תוך 45 דק'. נסיעה באוטובוס אורכת כ-80 דק' וישנן חברות רבות המפעילות קווים משדה התעופה הזה, כמו "נשיונל אקספרס", "איזיבס", "טרוויז'ן", "סנואודרופ" ועוד.

טיסות הנוחתות בלוטון:

בשל ריחוקו של שדה התעופה ממרכז העיר, נסיעה במונית הינה יקרה מאוד ומומלץ לנסוע באחד מקווי האוטובוס שמפעילות "איזיבס", "נשיונל אקספרס" או "גרין ליין", כאשר היעד הסופי של הקווים היא תחנת ויקטוריה. ניתן להגיע לעיר עם רכבת מתחנת לוטון הסמוכה, באמצעות אחד מקווי האוטובוס החינמיים המקשרים בין נמלי התעופה.

לחצו כדי למצוא את הטיסה הזולה ביותר ללונדון >>

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *