חופשה כשרה

חופשה כשרה

ישנה אוכלוסיה דתית גדולה או כזו השומרת מצוות / כשרות, אשר רוצה לטוס ולטייל בעולם, אך מתקשה לעשות זאת לאור ההימצאות של מזון מקומי לא כשר. במונה טורס מציעים לקחת אתכם אל חופשות בחו"ל מבלי לדאוג למוצאו של המזון! בעזרת חופשה כשרה, אפשר לטייל בעולם ולהסיר דאגה כי המזון אשר מוגש לכם אינו כשר כהלכה. הצטרפו אלינו למסע בין שורות אלו, אשר יסביר לכם מהי בדיוק חופשה כשרה, כיצד הדבר עובד ומה הם היעדים אליהם אפשר להגיע דרך חבילות נופש.

הדרכים לקיום חופשה כשרה

חופשה שולחת אתכם לחו"ל, וגם דואגת כי המזון אשר תקבלו ביעד שלכם הינו כשר. אין הדבר אומר כי שולחי אתכם מהארץ עם חבילות של מזון, אלא ישנן מספר דרכים אשר בעזרתן ניתן להבטיח כי המזון אכן כשר, וכי אין מה לחשוש.

ראשית, ישנם יעדים אשר בהם יש לחברת התיירות קשרים מקומיים, והם יכולים להבטיח לכם את שירותי המסעדנות של מקומות כשרים.

שנית, ניתן לצאת לחופשה הכוללת פנסיון מלא או חצי פנסיון, אשר מבטיחה לכם שיכון במלון כשר או עם מסעדה כשרה, או במלון אשר סמוך לו נמצאת מסעדה כשרה.

שלוש, ניתן לצאת אל נופש במסגרת של טיול מאורגן, וכך מבטיחים כי התכנון מראש יכלול רק עצירות במסעדות כשרות.

ארבע, ישנם יעדים אשר במסגרת חופשה כשרה, ניתן לנפוש בהם עם הפינוקים של דירה ורכב צמודים, כך שאתם יכולים לקיים לכם מטבח כשר עצמאית, או לנסוע אל מסעדות כשרות. חמש, ישנה האופציה כי ישלחו אליכם ישירות לדירה או למלון, מזון כשר בעזרת משלוחים.

לאן ניתן להגיע במסגרת חופשה כשרה?

ההיצע משתנה ומתעדכן כל השנה. ניתן למצוא בדרך כלל שפע של יעדים אטרקטיביים בחו"ל אשר אפשר להגיע אליהם במסגרת של חופשה כשרה. בין אם מדובר במקומות תיירותיים מרכזיים כמו ברצלונה, בחופשת בטן גב במלטה או באגם גארדה, או דרך טיול מאורגן, אתם יכולים להיות בטוחים כי מזונכם יהיה כשר כולו במהלך כל החופשה.

חופשה כשרה

אגם גארדה, איטליה

 

לחיפוש חופשה כשרה לחץ כאן!

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *