טיפים לנסיעה מוצלחת, שיביאו לכם נחת

טיפים לנסיעה מוצלחת לחו"ל, מתחיל מבית. הכנה נכונה ורגועה של הציוד הנדרש לקראת הטיול, תוביל בסופו של דבר לטיול מהנה, מסודר נטול בלת"מים ועצבים.

מומלץ להכין את המזוודה לקראת הנסיעה לחו"ל, יום לפני הטיסה,שכן ישאר לכם טווח זמן של כיום להשלמות שבהן נזכרתם "ברגע האחרון" במהלך היום שהותרתם. כמו כן, רצוי תמיד לקחת בחשבון אריזה נכונה ומסודרת, לפי קטגוריה או רשימה.

צאו מנקודה זו

בבואכם לארוז, תמיד יש לקחת בחשבון את היעד אליו נוסעים. מה מזג האוויר בו? איזה סוג טיול אנו מתכננים, מרובה הליכות או לא? האם אנו מתכננים לבצע קניות רבות? אם כן, יש להשאיר די מקום מראש במזוודה ועוד. כל אלו, יקבעו לנו את סוג הציוד הנדרש לנו, ביגוד ארוך או קצר, סוגי הנעליים שנסתובב עימן וכדומה.

אירזו בהתאם בגדים ואלקטרוניקה

לאחר מכן, טיפים לנסיעה מוצלחת להכין את המזוודה שלכם על פי קטגוריות. התחילו קודם כל עם הביגוד אותו תירצו לקחת עמכם לחו"ל. חולצות, מכנסיים, גרביים, תחתונים, חגורות ומעיל, תמיד יהיו בנמצא (גם כיפה במידה ואתם שומרי מצוות), בעוד שסוודרים, שמלות, ז'קטים, עניבות, גופיות, פליפ-פלופס, כפפות, בגדי ים ועוד, ילקחו רק בהתאם למקום היעד וסגנון החופשה. לאחר מכן, פנו והחלו לארוז את מוצרי האלקטרוניקה; טלפון נייד ומטען, מצלמה, נגן מוזיקה, דיסק און קי, סוללות וכמובן שנאי תמיד כדאי שיהיה אתכם.

אל תשכחו כלי רחצה וכמובן את כל הציוד החשוב למטוס

מומלץ לאגור את כלי הרחצה בתיק אחד, בו תשימו את מברשת השיניים, המשחה, בשמים, דאודורנטים, מספריים קטנות, פצירה, מקלות אוזניים, מוצרי איפור, קרם גילוח, קיסמים ותרופות. אמנם חלק נכבד מן המוצרים הללו מקבלים בחלק נרחב מן המלונות, ואכן סביר להניח כי למקום בו תנפשו יש חנות כלבו בה ניתן יהיה לרכוש את הכל, אך מומלץ לא להסתכן, ולהביא מבית את הכלים האישיים אשר ישמשו אותנו לאורך הטיול. גם מן הפן ההיגייני, תקבלו שקט נפשי גדול יותר.

בתיק קטן נוסף, אשר אותו תישאו עליכם לאורכו של כל הטיול, תכניסו את הדרכון (וודאו מראש כי הוא בתוקף), כרטיסי הטיסה, ארנק, ביטוחים ורשימת מספרי חירום, ספר ועוד מה שנדרש לכם. לאחר שתעברו את הבידוק הביטחוני, הקפידו לפזר את תוכנו של התיק עליכם ובמקומות שונים, שכן אם חלילה תשדדו או יאבד משהו, לא כל הביצים יהיו בסל אחד.

 

לחיפוש חופשה בחו"ל לחץ כאן!

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *