חנוכה בפראג

חנוכה בפראג

שמה של מזרח אירופה הולך לפניה כאזור ציורי קלאסי, אשר מלא בחוויה היסטוריה ועדכנית. יעדים קלאסיים כמו, בודפשט, פראג, בוקרשט ואחרים, ידועים כערים מרכזיות במדינות שאינן מובילות, וכמקומות אשר הביקור בהם שלוו, פסטורלי ומהנה. כאשר מוסיפים למימדים אלו, נופים יפהפיים, מקבלים יעדים לטיסה אשר מומלץ מאוד לבקר בהם, לאור המחירים הזולים שבהגעה ליעד ובמחייה. נוף ציורי זה, מקבל רובד צבע נוסף לקראת תקופת חג המולד, כאשר אווירת החג תעטה את העיר על ידי הרבים אשר יפקדו את הרחוב והחנויות שיכנסו לאווירה. גם מזג האוויר הקרירי העשוי להביא שלג, מוסיף לאווירה הייחודית והופכת אותה לקסומה ממש כמו בסרטים. מכל הטוב הזה תוכלו לחוות וליהנות, במידה ותבחרו לבלות את חנוכה בפראג.

חנוכה בפראג

חנוכה בפראג

חג החנוכה – שפע של מבצעים והטבות

חג החנוכה מביא עימו שפע של מבצעים, הנחות וגם דילים לחנוכה, אשר מציעות כלל חברות התיירות אל קהל לקוחותיה לקראת בואו של החג. שמונה ימים של חג, אשר כוללים גם את הימצאותם של הילדים בחופשה מבית הספר, הופכים את התקופה הזו בשנה לאטרקטיבית במיוחד לחופשות שונות, וכמו בעיקר לרלוונטי בעבור חופשה למשפחות. כמו כן, העובדה כי בתקופה זו של השנה, אירופה משנה גוון ונמצאת על סיפו של חג המולד, מוסיפה פן נוסף לחופשה אשר אפשר להיחשף אליו רק פעם בשנה, ועל כן רבים מנצלים את התקופה הזו לצאת אל חופשה בחו"ל.

חנוכה בפראג – חופשה מופלאה

חנוכה בפראג יקח אתכם אל עיר הבירה של צ'כיה, אשר ידועה בעברה, במורשתה, בסגנונה הנעים ובאתרים ואטרקציות מהנות. נופה היפה גם כך של פראג, המשלב בין מים, עצים, חי, צומח ונוי, מתכסה אט אט לבן, ומוסיף לתמונה הנהדרת הזו רובד נוסף. ניתן כמובן גם לצאת ולטיול בחוץ, שכן מזג האוויר עדיין אינו קר דיו, ולבקר באתרים ידועים,כמו; כיכר ואצלב, מצודת וישהראד, קיר לנון, השעון האסטרונומי ועוד רבים אחרים. פראג היא גם עיר תרבותי ודתית מן המעלה הראשונה, ועל כן ניתן למצוא בה שפע של כנסיות, בתי כנסת, מוזיאונים וגלריות. מומלץ לבקר ברובע היהודי של יוזפוב, כמו גם בכנסיית ניקולאי הקדוש, כנסיית מרטין הקדוש, כנסיית האבל הקדוש ואחרות.

 

לחיפוש חנוכה בפראג לחץ כאן!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *