טיסות לאורלנדו

אורלנדו, פלורידה, בארצות הברית, נחשבת ל"גן השעשועים של ארצות הברית" תודות לשפע האטרקציות המהנות שניתן למצוא בה. הצטרפו אלינו דרך מאמר זה, אל מסע קצרצר אודות עירה של אורלנדו, מה עושים בה וכיצד מגיעים לשם.

"הממלכה הקסומה". דיסניוורלד, אורלנדו

"הממלכה הקסומה". דיסניוורלד, אורלנדו

מידע על טיסות לאורלנדו

טיסות לאורלנדו כיום אינן ישירות מישראל, ויאלצו אתכם לקחת טיסות בעלות עצירות ביניים. מאחר ויעדכם הוא אורלנדו ארצות הברית, הרי שכנראה שיש לכם ויזה בידכם, כך שלא תהיו מוגבלים גם מבחינת ההיצע של הטיסות ממנו תוכלו לבחור. רוב רובן של טיסות לאורלנדו, מגיעות אל היעד דרך מספר עצירות בארצות הברית. אולם, לעיתים ניתן למצוא גם טיסות לאורלנדו אשר מגיעות ליעד דרך עצירה באירופה. בהתאם לחברת התעופה עימה אתם בוחרים לטוס, יעדי עצירות הביניים שלכם ישתנו. יש להבין כי אתם עומדים בפני מסע ארוך במיוחד, שכן אם היה מדובר בטיסה ישירה, משכה היה כשבע עשרה שעות! לכן אם משקללים את הטיסות הרבות, עצירות הביניים ועוד, הרי שמגיעים לכמעט יממה שלמה בדרכים.

תעשיית האוויר והחלל

טיסות לאורלנדו יביאו אתכם אל עבר עיר אשר פורחת לאור תעשיית האוויר והחלל שלה. הימצאותו הסמוכה של מרכז החלל קנדי, מושכת תעשיות רבות לאזור וכך גם תיירים הבאים להתפעל מתעשיות אלו. חלק גדול מהמפעלים, וכמובן שמרכז החלל, פתוחים למבקרים ועורכים סיורים בכל ימות השבוע, כמו גם חנות מזכרות אשר תאפשר לכם לרכוש בה מוצרים שונים וייחודים. ממרכז החלל קנדי למשל, יוצאים שיגורים לחלל. אמנם יהיה קשה לתכנן טיסה ולהשיג כרטיס בדיוק למועד בו מתבצע שיגור, אך עדיין מומלץ להגיע ולהתרשם מן המתחם העצום.

גן השעשועים של ארצות הברית

טיסה לאורלנדו אינה שלמה, אם לא בוחרים במהלך הטיול לצאת ולבקר באחד מיני רבים של פארקי שעשועים אשר ישנם באזור. הפארקים הגדולים והמובילים, של דיסניוורלד, סי וורלד, בוש גרדנס ויוניברסל סטודיוס, כולם באורלנדו. מלבד הביקור בפארקים גדולים אלו, תוכלו גם לצאת ולטייל בגן החיות גטרולנד (מתמחה על בעלי חיים החיים בביצות, בדגש על תנינים), בבוק טאוור (מגדל פעמונים מוקף גן פרחים), בסייפרס גרדנס (פארק שעשועים באווירה אפריקאית ובעיצוב טרופי) ועוד רבות האפשרויות.

 

לחיפוש טיסות לאורלנדו לחץ כאן!

[button color="blue" link="http://www.monatours.co.il/flighttoUSAandCanada.html" font="arial" align="right"]טיסות לאורלנדו[/button]

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *