טיסות לאנגליה – מנצ'סטר

הנה יעד מפתיע שאם אינכם אוהבי כדורגל כנראה לא חשבתם עליו – מנצ'סטר באנגליה. טיסות למנצ'סטר יקחו אתכם אל צפוןמרכזמערב אנגליה, אל עבר עיר תעשייתית מאוכלסת, אשר מהווה מוקד תיירותי של ממש, על אף שרבים כלל אינם מכירים אותה. אין ספק כי לולא קיומן של שתי קבוצות הכדורגל של העיר, כי כנראה אף אחד לא היה שומע עליה, אך כיום המציאות היא כי את מנצ'סטר פוקדים מאות אלפי תיירים בשנה, ולא רק מטעמים של ספורט.

מבט פנימי על איצטדיון אולד טראפורד, במנצ'סטר

מבט פנימי על איצטדיון אולד טראפורד, במנצ'סטר

טיסות למנצ'סטר לטיול כדורגל 

למרות הכל, נתחיל את הסקירה אודות טיסות למנצ'סטר, בכדורגל, שכן תחום זה מעמיד את העיר בתודעה. מנצ'סטר היא העיר בה משחקות גם היונייטד וגם הסיטי, שתיים מקבוצות הכדורגל המובילות בליגה האנגלית. יונייטד היא הקבוצה המצליחה ביותר בליגה המקומית מאז נוסדה הפריימרליג לפני כעשרים שנה, בעוד שסיטי קונה לעצמה את המעמד בצמרת בזכות השקעה בלתי פוסקת מצד בעלים ערבים. מיטב שחקני הכדורגל בעולם נמצאים כיום במנצ'סטר ומשחקים או בשורות הסיטי או היונייטד. טיסות אלו יאפשרו לכם בעת נופש במנצ'סטר ללכת ולראות קצת כדורגל משובח, של הקבוצות הטובות בממלכה. בעודכם נמצאים בחופשה במנצ'סטר, תוכלו גם לבקר במוזיאונים של הקבוצות הנמצאים באיצטדיונים הביתיים שלהן, כמו גם ללכת ולהיחשף למורשת של היונייטד באזור אולד טראפורד, הבאה לידי ביטוי בין השאר בפסלים, כמו זה של אלכס פרגוסון.

טיסות למנצ'סטר יחשפו אתכם לעוד 

טיסות לאנגליה הן כאמור לא רק סביב הכדורגל. לעיר יש להציע עוד פנים אשר תיירים רבים מוצאים בהם חן רב. למשל, האדריכלות במנצ'סטר היא משהו ייחודי ביותר, כאשר העיר מעוצבת בחלקה בסגנון גותי, כמו בניין העירייה. העיצוב המקבל השראה מן התקופה המודרנית, מביא לעיר גם גורדי שחקים רבים, מהם ניתן להתרשם או לעלות לתצפית. מבנים כמו מגדל CIS או מגדל ביטהם, הם רק חלק מן הבניינים הנמצאים במטרופולין של העיר. הבנייה מנצ'סטר גם מתאפיינת בנוף אורבני, אשר שם דגש על הנוי ועל הפארקים. ולכן, טיסות למנצ'סטר יקחו אתכם אל עיר אשר בה נמצאים קרוב ל-135 פארקים שונים, וביניהם ישנו גם "פארק היטון”, מהפארקים העירוניים הגדולים באירופה. כמובן שיופי אורבני זה לא רק בא לידי ביטוי בירק וכחול של הטבע, אלא גם ביופי מן הבנוי, בצורה של פסלים, כיכרות ועוד.

 

לחיפוש טיסות לאנגליה לחץ כאן!

[button color="blue" link="http://www.monatours.co.il/flighttoEurope.html" font="arial" align="right"]טיסות לאנגליה[/button]

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *