חופשה בירושלים – אטרקציות בירושלים

עיר הבירה של ישראל, ירושלים, מהווה מוקד תיירותי מאז קיומה, בשל פולחנים דתיים וכחלק מרצון האדם להיחשף להיסטוריה ולעתיקות בהן הכל החל. לכן, ירושלים ממשיכה בשנים האחרונות לפתח את ענף התיירות שלה, כך שלא יתמקד רק סביב האתרים הקדושים. מאמר זה יסקור מספר אטרקציות בירושלים ופעילויות, אשר יכולות להנעים את זמנכם בעת נופש בירושלים, במסגרת נופש בארץ. לאחר שתסיימו לקרוא, הנכם מוזמנים להיכנס אל אתר מונה טורס, ולרכוש לעצמכם חופשה בירושלים, בה תוכלו לבדוק וליטול חלק באשר יתואר בהמשך.

כיפת הסלע

כיפת הסלע

איזכור של אטרקציות בירושלים

ירושלים עיר עשירה ומגוונת בפעילויות ואטרקציות. רוב רובן, יסוב סביב נושא הדת והעבר, כך שרוב רובן של אטרקציות בירושלים, יסובו סביב ביקורים במוזיאונים, או סיורים באתרים היסטוריים או קדושים. אולם כעת, נציג בפניכם שלוש אטרקציות אשר יוצאות מקיבעון זה, ומזמינות את הקהל להיחשף לפעילות שונה וייחודית.

שוק מחנה יהודה – שוק במרכז ירושלים, אשר עם השנים התפתח וכיום יש בו גם מתחמי קניות ומסעדות מגוונות. בשוק תוכלו להסתובב בין הדוכנים השונים, לספוג את האווירה הייחודית שיש למקום ולחזות ברוכלים בפעולה. בשוק, מתקיימים סיורים מודרכים אשר יתארו בפניכם את השתלשלות האירועים שהובילה להקמתו וגם אנקדוטות משעשעות. השוק גם ידוע בשל "כרטיס הטעימות" שלו, המקנה 10 טעימות מן הדוכנים והמסעדות בו.

מעלית הזמן – בואו לחזות בהיסטוריה באופן קצת שונה, בזמן שהנכם רכובים על מעין רכבת. תרדו ותעלו על פני ההיסטוריה, בעודכם נחשפים לסיפורים שחיים טופול האגדי מציג לכם. המעלית היא פעילות נהדרת בעבור ילדים, וגם הסרטון בו דובר מספר שפות, כך שאפשר להביא אליו תיירים או חברים מחו"ל.

מיני ישראל – אמנם נמצאת בלטרון, אך מספיק קרובה לעיר הבירה בכדי לשייכה במסגרת אטרקציות בירושלים. באתר זה תוכלו להיחשף למוצגים מיניאטוריים של מקומות ואתרים ידועים בישראל. הפארק שבנוי בצורת מגן דוד, משלב בתוכו טבע ופעילויות שוות נוספות.

 

לחיפוש חופשה בירושלים לחץ כאן!

[button color="blue" link="http://www.monatours.co.il/Jerusalem.html" font="arial" align="right"]חופשה בירושלים[/button]

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *