חופשה בים המלח

בין האתרים שניתן בהם לערוך נופש בארץ, ממוקם גבוה במעלה הרשימה אתר ים המלח. ים המלח הוא המקום לנפוש בו במהלך החג או לאורך כל השנה, שכן הוא מהווה נקודת מוצא, או יציאה, מהכאוס של היום יום אל השקט שבלב המדבר. במרחק מספר שעות נסיעה, תוכלו להגיע אל יעד נמוך זה, ממנו תוכלו רק לעלות. חופשה בים המלח היא הדרך המושלמת להירגע ולנוח בשמש, כשכל מה שעליכם יהיה לעשות הוא לדאוג לגביו הוא מה הפעילות הבאה שעושים, או היכן אוכלים היום. הנכם מוזמנים להיכנס בהקדם הניתן אל אתרנו מונה טורס, ולהתרשם מן המבחר של חופשות בים המלח שיש לנו להציע בעבורכם. הנכם גם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל דרך שהיא; אינטרנט, טלפון או פיזית, בכדי שנוכל לנסות ולסייע לקדם את החופשה הבאה שלכם.

אישה צפה על המים של ים המלח.

אישה צפה על המים של ים המלח.

רקע ושימושים

ישראל חולקת את ים המלח עם שכננו מירדן, כאשר אנו זכינו לצד המערבי, בעוד הירדנים למזרחי. לאתר ים המלח חשיבות עצומה בכלכלה הישראלית, שכן הוא מהווה מקום תעשייתי חשוב מעין כמוהו ליצור ולחציבת מחצבים שונים ומגוונים, כמו אשלגן, סידן, מגנזיום ועוד. מעבר לכך, ים המלח מהווה הכנסה בשל התפתחותו כמוקד תיירותי. חופשה בים המלח אינה בהכרח רק נופש בשביל רבים, אלא מקום מציל חיים של ממש, שכן בים המלח ניתן למצוא תכונות והרכבים המסייעים לחולים שונים, בין השאר כאלו בעלי מחלות עור שונות.

התפתחות התיירות

באזור ים המלח ניתן למצוא שפע של מלונות אשר מארחים את הנופשים בהם בכל ימות השנה. חופשה בים המלח מהווה מקום רגיעה לרבים אשר רוצים בלב המדבר לשכוח מצרות וקשיי יום יום, ורק להתחרדן בשמש החמימה על שפת המים. זה המקום לצוף בו על פני המים, ולא להיות מוטרדים או שקועים במחשבות ובבעיות אשר רודפות אתכם מבית. בשל יתרונותיו הבריאותיים אשר ציינו קודם, חופשה בים המלח יכולה להוות מוקד עלייה לרגל מעבר לבטן גב, גם לחופשות ספא ובתי מרחץ. באזור ים המלח התפתחה תעשייה בריאותית שלמה סביב המרחצאות והספאים, אשר מעבר לשהייה הידועה בבוץ ים המלח, גם מספקת שירותים של הפנקה, כמו מסאז'ים, פדיקורים, סאונות ואחרים רבים. חופשה בים המלח גם תיקח אתכם לאזור עשיר בבריכות שונות ומגוונות אשר הוקמו במתחם. בעתיד, תוכלו גם לבלות את זמנכם בקניון ים המלח, הנמצא בימים אלו בהקמה. מסביב לים המלח ישנם אתרים תיירותים רבים אשר מהם ניתן להתרשם וליהנות לאחר זמן נסיעה קצר. בין מוקדים אלו ניתן למצוא את מצדה, המקום בו המלך הורדוס הורה להקים מצודתו וארמונות, הר סדום, הנמצא בצפון מזרח הנגב ומקום הימצאותה של אשת לוט, מפעלי ים המלח, בהם ניתן להתרשם מקרוב ולראות כיצד התעשייה של ים המלח פועלת ביום יום, ועוד.

 

לחיפוש חופשה בים המלח לחץ כאן!

[button color="blue" link="http://www.monatours.co.il/DeadSea.html" font="arial" align="right"]חופשה בים המלח[/button]

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *