דילים לפראג – מבצעים חמים

 

פראג מכונה ה"ליבה של אירופה" ומשמשת כעיר הבירה של צ'כיה. העיר ידועה בצביון הייחודי שלה, המשלב ישן עם חדש. כמו כן, העיר מחולקת לרובעים, ובכל רובע יש מה לעשות, ובכל אחד מהם ניתן להתרשם מייחודיותו שלו. פראג נחשבת לעיר מתויירת במיוחד, שכן לצד היסטוריה היא גם משלבת אטרקציות ומקומות רבים שיש לבקר בה. אם תקדימו להזמין את אחד מהדילים לפראג שיש בנמצא, תוכלו גם אתם לחוות ולהתרשם מהיצע הנכבד.

פראג

פראג

דיל? למה?

בשל התיירות הרבה שיש בעיר, לרוב המלונות נמצאים בתפוסה מלאה. תכנון טיול כחלק מדיל לפראג, הוא בגדר פתרון מצוין לאפשרות לטייל בראש שקט. בנוסף, מאחר והעיר מציעה כל כך הרבה אטרקציות ופעילויות, דילים לפראג הם בגדר עירבון כי אכן תוכלו לבקר ולקחת חלק ברובם המוחלט. בשל כך, אולי יהיה זה נכון גם לשקול את אופציית הטיול המאורגן לבירה הצ'כית, שכן טיול בה עם מדריך מנוסה והסתמכות על נהג מיומן, עשויים להוות נוחות במקרה זה. כמובן שמלבד דילים לפראג, תוכלו גם למצוא טיסות רבות היוצאות לשם, מספר פעמים בשבוע. מספר רב של חברות תעופה מקומיות וזרות, עושות דרכן הלוך ושוב, על נתיב זה. לפראג תוכלו להגיע גם במסגרת של הרגע האחרון.

מקצת האתרים שיש לבקר

כאמור, פראג עמוסה ועשירה בפעילויות ואטרקציות שיש בקירבה. תוכלו למצוא בה מסעדות, בתי קפה, חנויות, מוזיאונים ואפילו קזינו. אולם אלו יש בנמצא בערים רבות בעולם, ולכן כדי להתמקד במקומות הייחודיים שיש לפראג להציע. ביקרו ב"גשר קארל" המחבר בין שתי גדות העיר, הוא מקום טוב להתחיל בו. ניתן לעצור ולהתפעל מיופיו, כמו גם לחוות את הפעילות הענפה שיש עליו ובאזור, בדמות מוכרי מזכרות ונגני רחוב. "מצודת פראג" וה"קתדרלה על שם ויטוס הקדוש", הם שני אתרים בגדר חובה בעת הביקור בפראג. בעיר הבירה הצ'כית, תוכלו גם לבקר ב"כיכר השעון", המציגה לראווה את השעון האסטרונומי. יש הרואים באורלוגין זה, פלא טכנולוגי ששרד מאז ימי הביניים.

הרובע היהודי

פראג מציגה היסטוריה עשירה של תרבות יהודית. בעיר פעילה עד היום קהילה יהודית גדולה, והדבר אינו פוסח גם בקרב התיירים. ברובע היהודי בפראג, תוכלו לבקר בכל אחד מיני רבים של בתי כנסת; הספרדי, "מייזל", "פינקס", "קלאוזן", "סטרנובה" – בית הכנסת העתיק באירופה ועוד. כמו כן, ברובע ישנו בית הקברות היהודי העתיק, בו נחים על משכבם היסטוריונים ורבנים מכובדים, כמו דוד גנץ ודוד אופנהיים. בבית הקברות גם תוכלו למצוא את קברו של ראש הגטו, מרדכי מייזל. ברובע היהודי גם ממוקם המוזיאון היהודי, המכיל אוספים נדירים העמוסים בכל טוב, בין אם אלו העוסקים בצילום, כתבי יד, ספרים, טקסטיל, אומנות ועוד. במוזיאון גם תוכלו להתרשם מארכיון המוזיאון, המכיל אוצר עשיר של צילומים ומסמכים הנוגעים לקהילה היהודית בצ'כיה. הארכיון לתולדות השואה, הוא גם חלק בלתי נפרד ממוזיאון זה, וקצרה היד מלתאר אודות חלק זה – עדיף להגיע ולהתרשם.

לחיפוש דילים לפראג לחץ כאן!

[button color="blue" link="http://www.monatours.co.il/PragueandBudapest.html" font="arial" align="right"]דילים לפראג[/button]

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *