טיסות למוסקבה

טיסות למוסקבה יקחו אתכם לעיר הבירה הגדולה באירופה, והתשיעית בגודלה בעולם. זהו מטרופולין עשיר, המכיל כ-12 מיליון תושבים המתגוררים באמתחתו. עיר בעלת שילוב נדיר של יושן לצד קידמה, עוני מחפיר לעומת עושר בלתי נתפס. מוסקבה הפכה ליעד פופולארי אצל הישראלים, לא רק בשל העלייה הרוסית הגדולה הנוסעת לשם לביקורי מולדת או טיולי שורשים, אלא גם נוכח העובדה שלעיר יש מה להציע בלי הפסקה. מוסקבה היא מרכז מלא בתרבות, ספורט, קניות ועוד, אשר רק מחכה לארח ולבדר את התיירים המגיעים אליה.

הכיכר האדומה

הכיכר האדומה

כמה עולה?

תוכלו לעלות על אחת מיני רבות של טיסות למוסקבה היוצאות מישראל, כמה פעמים במהלך השבוע. חברות התעופה המקומיות מספקות את רוב המבחר של הטיסות ליעד, אך גם ניתן למצוא טיסה של חברות תעופה זרות, בדרך כלל רוסיות, אשר ישמחו לתת לכם טרמפ. משך הטיסה הוא כארבע ורבע שעות בטיסה ישירה, וכמעט כולן נוחתות בשדה התעופה המרכזי העונה לשם "דומודדובו".

טיסות למוסקבה – יקחו אתכם אל עיר של תיירות

מוסקבה ידועה בתרבות העשירה שלה, הבאה לידי ביטוי במופעים והצגות רבים. ניתן לבקר במהלך השהייה בעיר במוזיאונים, תיאטראות, אופרות, גלריות וקרקסים. העיר גם מארחת תחרויות בנייה בשלג הפתוחות לקהל, כמו גם מופעי בלט על הקרח בכיכובם של הרקדנים המובילים בעולם בתחום. מוסקבה גם מציעה את האפשרות לבקר במספר גנים בוטאניים שיש בתחומי הרשות, כמו גם בגן החיות המכיל כ-6,500 סוגים של בעלי חיים. כל אלו, יבטיחו כי גם לילדכם לא ישעמם במוסקבה, עם פעילויות שונות ומגוונות כפי שתוארו כאן, בנוסף לקיומם של פארקים שונים כמו "גורקי" או "סוקולניקי", אשר לבטח יבטיחו להם את הפגת השעמום.

טיסות למוסקבה – יביאו לעיר של ניגודים בעבר ובהווה

אף טיול במוסקבה אינו מושלם, ללא ביקור בקרמלין המפורסם וב"כיכר האדומה" עליה הוא משקיף. מה שמשמש כיום כמקום מושבו ועבודתו של נשיא רוסיה, הוא עדיין הסממן הבוהק כי העיר עדיין ניחנת במעט מסמני הקומוניזם, על אף המודרנה שיש סביב. מתחם זה מהווה אטרקציה תיירותית מרכזית בבירה הרוסית, ואף הוכרז כאתר מורשת לאומית, הראוי לשימור בזכות חשיבותו המיוחדת למורשת המשותפת לאנושות. לידו, תוכלו גם לבקר בקתדראלת "ואיסלי הקדוש", פלא אדריכלי מרהיב, המעוטר בתשע כיפות בעלות בסיס משותף, שכל אחת מהן בנויה בצורה שונה וצבועה בצבע אחר.

מזג האוויר

אלו שעלו על כל אחת מן טיסות למוסקבה, ידעו לספר כי אפשר לבקר בעיר גם במהלך עונת החורף. חלקם אף יטענו כי זו דרך נהדרת לצבור חוויות של שהייה אמיתית תחת "גנרל החורף". בעוד שבין חודשי נובמבר למרץ החורף קיצוני בקורו, עם גשמים עזים, סופות ומה לא, בחודשי ינואר-פברואר מכסה שלג את העיר במעטפת של -10 מעלות. במהלך החודשים מאי עד ספטמבר, אפשר ליהנות בחוץ מטמפרטורה של 20 מעלות, בעוד שיולי הינו החודש החם ביותר של השנה עם שיא של 33 מעלות.

לחיפוש טיסות למוסקבה לחץ כאן!

[button color="blue" link="http://www.monatours.co.il/flighttoCommonwealth.html" font="arial" align="right"]טיסות למוסקבה[/button]

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *