הולנד שמחוץ לאמסטרדם Reviewed by Momizat on . ארזו מזוודה, אמרו שלום לואן גוך, לרחובות הסואנים ולאופניים הרבים - וצאו לטיול מסביב לאמסטרדם. השפע שתפגשו מחוץ לעיר המפורסמת ידהים אתכם אמסטרדם היא עיר מופלאה. ארזו מזוודה, אמרו שלום לואן גוך, לרחובות הסואנים ולאופניים הרבים - וצאו לטיול מסביב לאמסטרדם. השפע שתפגשו מחוץ לעיר המפורסמת ידהים אתכם אמסטרדם היא עיר מופלאה. Rating: 0
אתם נמצאים כאן:בית » טיסות » הולנד שמחוץ לאמסטרדם

הולנד שמחוץ לאמסטרדם

ארזו מזוודה, אמרו שלום לואן גוך, לרחובות הסואנים ולאופניים הרבים – וצאו לטיול מסביב לאמסטרדם. השפע שתפגשו מחוץ לעיר המפורסמת ידהים אתכם

אמסטרדם היא עיר מופלאה. מלאה במסיבות, אווירה היפית, שופינג, תרבות ומוזיאונים. אך לא כל מי שמזמין טיסות לאמסטרדם מבקש להגיע דווקא לעיר הבירה ההולנדית, אלא לעתים קרובות המטיילים בכלל מעוניינים להתרחק מענני התיירים שפוקדים את העיר כדי להמשיך וליהנות מהקסם ההולנדי. מסביב לעיר עצמה תוכלו למצוא שפע של אטרקציות, כפרים מדהימים ותרבות הולנדית מקסימה. הולנד אינה מדינה גדולה ולכן תוכלו להגיע למקומות רבים ברחבי המדינה – גם במהלך חופשה קצרה.

אם תתרחקו מעט מהעיר, במרחק חצי שעה בלבד תוכלו למצוא את כפר הדייגים המפורסם וולנדם. הכפר, אשר ידוע בשל היותו מרכז פועלם של דייגים הולנדים רבים, ממוקם במקום פסטורלי מאוד, שפת אגם איסלמיר. כפר הדייגים הוא למעשה חלק משטח ים שהתייבש. כיום, על מנת לשמור על הכפר יבש וחסין מפני פגיעת גלים הוקם סכר מרשים בסמוך לחופיו של הכפר. בכפר תוכלו לרכוש מזכרות בשפע, דגים טריים ומטעמי ים, וכן תוכלו לקפוץ לביקור במפעל גבינות הולנדיות מקומי.

אם רציתם להתרחק מהמודרניזציה ולהרגיש כיצד חיו האירופאים במאה ה-16, הזמינו טיסות לאמסטרדם, הגיעו לשדה התעופה, ומשם קחו רכבת של כרבע שעה לעיירה זאנסה סכאנס (Zaanse Schans). העיירה, אשר מהווה גאווה עבור הולנד האותנטית, היא עיירה ששמרה על הסגנון ההולנדי המסורתי.  שם תוכלו להתרשם מבתים ירוקים ששוחזרו במיוחד על מנת לשמור על המראה הקדום והיפה שלה.

תיירים רבים מזמינים טיסות לאמסטרדם על מנת לצפות בתחנות הרוח המפורסמות של הולנד. במהלך שהותם בעיר הם מגלים שטחנות הרוח הן בכלל מחוצה לה. לכן, אם כבר הגעתם לזאנסה סכאנס, אל תפספסו את תחנות הרוח המפורסמות שלה. הכניסה היא בתשלום אך מראש התחנה תוכלו לצפות על העיר ועל האזור כולו.

אם הזמנתם טיסות לאמסטרדם ואתם בליווי ילדים, קחו אותם לביקור בפארק אפטלינג. פארק שעשועים מדהים ביופיו ומלא באטרקציות לילדים ולמבוגרים. הפארק שוכן בתוך יער מהאגדות ובו מתקנים רבים, רכבות הרים, תיאטראות מקסימים ועוד.

About The Author

Number of Entries : 236
Scroll to top