המלצות לחבילות ספורט Reviewed by Momizat on .   מי לא אוהב כדורגל אירופי? הכל בענק – השחקנים, המגרשים, הקהל, האווירה. אין ספק כי הכדורגל באירופה הוא מדהים, והאנרגיות שמלוות משחק כדורגל באירופה הן שונות ולא   מי לא אוהב כדורגל אירופי? הכל בענק – השחקנים, המגרשים, הקהל, האווירה. אין ספק כי הכדורגל באירופה הוא מדהים, והאנרגיות שמלוות משחק כדורגל באירופה הן שונות ולא Rating: 0
אתם נמצאים כאן:בית » ספיישל » המלצות לחבילות ספורט

המלצות לחבילות ספורט

 

מי לא אוהב כדורגל אירופי? הכל בענק – השחקנים, המגרשים, הקהל, האווירה. אין ספק כי הכדורגל באירופה הוא מדהים, והאנרגיות שמלוות משחק כדורגל באירופה הן שונות ולא מוכרות לנו כאן בארץ. לכן, אנחנו במונה טורס החלטנו שיש להביא את הקהל הישראלי למשחקי הכדורגל האירופי במחירים שפויים – ולקחת אתכם הכי קרוב שאפשר לכוכבים גדולים שתמיד חלמתם לראות בפעולה. אפשר להפסיק לחלום על כדורגל באירופה, כי עכשיו – בלחיצת כפתור – תוכלו להשיג חבילות ספורט מדהימות ולהגיע למשחקים של ענקיות הכדורגל בליגות השונות בספרד, איטליה, אנגליה, גרמניה ועוד!

אם אי פעם חלמתם לשבת עם שחקני ברצלונה באותו מטוס וללוות אותם למשחק אליו הם התכוננו זמן רב, לשמוע אותם כשהם לא מול המצלמות או מול הקבוצה המתחרה, ולראות כיצד הם מתכוננים למאורע שכל העולם יצפה בו – זו היא ההזדמנות שלכם –  טיסה עם ענקי הכדורגל הספרדי. עולם האינטרנט וההזמנות המהירות ברשת פותחות לראשונה אפשרויות מדהימות להגשמת חלומות.

חבילות הספורט שיהפכו חופשה לחגיגה

לדוגמא, חבילת ספורט מלאה, הכוללת משחק כדורגל של ענקיות הליגה הספרדית – ברצלונה וגרנאדה, לינה של ארבעה לילות במלון ארבעה כוכבים איכותי במרכז ברצלונה, העברות לעיר לזמן חופשי והעברות למשחק עצמו וכן – טיסה עם השחקנים במטוס הקבוצה – במהלך אפריל 2014.

 12074176_s

ענקית הכדורגל ריאל מדריד מזמינה אתכם להתלהב. ויש לכך סיבות. צפייה במשחק של ריאל מדריד הוא חוויה בפני עצמה, ואם ההזדמנות מופיעה בפניכם – פשוט אסור לכם לסרב לה. משחק של ריאל מדריד מול לבאנטה, כחלק מהליגה הספרדית, יחבר אתכם לאנרגיות הספרדיות. האוהדים לא פרייארים – הם יוצרים אווירה אשר היא רחוקה מאווירת האוהדים בארץ. שם, השירים גרנדיוזים, האוהדים השרופים לא מוותרים לשופט, לשחקנים, ובמיוחד לאוהדים האחרים – והשחקנים נלחמים על הדשא כמו גלדיאטורים.

דמיינו לעצמכם את החופשה המושלמת. הדשא הירוק במגרשים של ענקיות הליגה הספרדית, ואתם כמעט ונוגעים בו. לינה במלון איכותי, מפגש אישי עם השחקנים הגדולים ביותר בעולם, צפייה במשחק הכדורגל שתמיד חלמתם עליו, וחוויה שלא תישכח לעולם.

About The Author

Number of Entries : 25
Scroll to top